خرید حرفه ای

عسل زرشک سفیر

عسل اقاقیا-خرید عسل اقاقیا-قیمت عسل اقاقیا-خواص عسل اقاقیا-عسل فروردین

عسل اقاقیا فروردین

خرید هدفمند

شرایط ارسال و بازگشت کالا

ضمانت بازگشت محصول

آرامش خاطر و اطمینان مشتریان در هنگام خرید از مهمترین اولویت‌ های عسل فروردین می‌باشد، در همین راستا مجموعه عسل فروردین تمام تلاش خود را بکار گرفته، تا محصولاتی با اصالت، باکیفیت و مطابق با معیارهای آزمایشگاهی برای فروش در سایت قرار دهد و هم چنین اطلاعات دقیقی از محصولات در مشخصات محصول درج کند که مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم به علت وجود مشکلاتی در محصول، قصد بازگشت کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا ضمانت بازگشت کالا را با توجه به شرایط زیر در اختیار مشتریان خود قرار داده‌ ایم.

شرایط بازگرداندن محصول

همکاران ما در مجموعه عسل فروردین حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر محصولات موجود در سایت از نظر اصالت و اطلاعات آزمایشگاهی مطابق نمونه اصلی باشند. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند تا 72 ساعت از حق استرداد کالا استفاده نماید.

نکات مهم

 • 1

  قبل از مرجوع کردن محصول با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. شماره واحد پشتیبانی: 09120450355 - 02532939625

 • 2

  مشتریان محترمی که از طریق وبسایت اقلام خود را سفارش داده اند باید توجه داشته باشند هنگامیکه بسته خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت وجود هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

 • 3

  کلیه کالاهای عرضه شده در عسل فروردین با بسته بندی مناسب برای مشتریان ارسال می‌شوند. لطفاً از دریافت محصولات باز شده یا فاقد بسته بندی مناسب و سالم خودداری نمایید تا در هنگام دریافت خدمات پس از فروش دچار مشکل نشوید.

انصراف از سفارش

مشتریان محترم در صورتی که از خرید خود منصرف شده اند، اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید در اسرع وقت با پشتیبانی عسل فروردین تماس بگیرند و درخواست لغو سفارش خود را ثبت کنند. مبلغ واریز شده نیز حداکثر تا 72 ساعت کاری، به حساب شما عزیزان عودت داده خواهد شد.

نحوه ارسال کالا

مشتریان محترم می توانند در هنگام ثبت سفارش، برای ارسال محصول خریداری شده از روش های زیر انتخاب کنند:

 • ارسال رایگان محصول از طریق پست پیشتاز: در این روش سفارش شما نهایتاً ظرف ۳ تا ۵ روز کاری به دست شما خواهد رسید

 • ارسال رایگان محصول از طریق تیپاکس: در این روش سفارش شما نهایتاً ظرف ۳ تا ۵ روز کاری به دست شما خواهد رسید

 • ارسال محصول از طریق پست ویژه با هزینه 30/000 تومان: در این روش سفارش شما در سریع ترین زمان ممکن ارسال و توسط شما دریافت خواهد شد