خرید حرفه ای

عسل زرشک سفیر

عسل اقاقیا-خرید عسل اقاقیا-قیمت عسل اقاقیا-خواص عسل اقاقیا-عسل فروردین

عسل اقاقیا فروردین

خرید هدفمند

درمان کولیت

چکیده :
کولیت به بیماری ای گفته می شود که روده بزرگ دچار التهاب و زخم شده باشد. درد شکم، تغییر در نحوه اجابت مزاج، اسهال، نفخ شکم و یبوست از علایم اولیه بیماری کولیت یا روده تحریک پذیر است.
امتیاز شما: 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره [امتیازی ثبت نشده است]
Loading…
درمان کولیت

کولیت چیست؟

کولیت به بیماری ای گفته می شود که روده بزرگ دچار التهاب و زخم شده باشد. درد شکم، تغییر در نحوه اجابت مزاج، اسهال، نفخ شکم و یبوست از علایم اولیه بیماری کولیت یا روده تحریک پذیر است. در صورتی که تعداد بیشماری از افراد تصور می کنند این علایم، نشانه کولیت عصبی است. در کولیت عصبی شاهد بروز التهاب در روده بزرگ هستیم.

درمان کولیت

درمان کولیت روده

بهتر است درمان کُولیت روده به روش سنتی انجام گیرد. درمان سنتی کُولیت کمی زمان بر است ولی اگر در مصرف دارو ها استمرار داشته باشید، مطمئنا جواب خواهید گرفت.

از داروهایی که درمان سنتی پیشنهاد می کند استفاده از بره موم است. از ویژگی های درمانی بره موم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کاهش التهاب روده
  • تقویت گلبول های سفید
درمان کولیت - عسل فروردین
درمان کولیت

درمان بره موم

بره موم التهاب روده را کاهش می دهد و از پیشرفت کُولیت جلوگیری می کند. همچنین بره موم گلبول های سفید را تقویت کرده و روند فعالیت گلبول های سفید را اصلاح می کند.

بره موم به این علت که از طبیعت تهیه می شود عوارض داروهای شیمیایی را ندارد و هیچ آسیبی به قسمت های دیگر بدن وارد نخواهد کرد.

قابل ذکر است که بره موم نباید خام مصرف شود و حل کردن آن در آب جوش نیز توصیه نمی شود؛ بره موم باید حتما فرآوری شود.

بره موم باعث کاهش التهاب روده می شود و به این دلیل که کاملا گیاهی است به قسمت های دیگر بدن آسیبی وارد نخواهد شد. بره موم به عنوان یک ماده گیاهی که خواص ضد التهابی آن مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است، ماده ای مناسب برای درمان کُولیت به شمار می رود.

درمان کولیت - عسل فروردین
محمد رسول
نویسنده

محمد رسول رسولی منش

  • 119 نوشته ها
  • 646 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *