خرید حرفه ای

عسل زرشک سفیر

عسل اقاقیا-خرید عسل اقاقیا-قیمت عسل اقاقیا-خواص عسل اقاقیا-عسل فروردین

عسل اقاقیا فروردین

خرید هدفمند

زنبورهای مست!

زنبورهای مست و واکنش جامعه زنبورعسل به این اتفاق!؟
امتیاز شما: 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره [4,20 | آراء: 5]Loading…
زنبورعسل مست-زنبورهای مست

زنبورهای مست و کلنی زنبورعسل

یک مشروب فروشی دیگر، یک دسته ی دیگر از حیوانات

زنبورهای عسل در سخت کوشی افسانه هستند، پس خیلی خطرناک است که نظم را رعایت نکنند. زنبور عسل در جست و جوی یک خوراکی شیرین و صمغ درخت لیمو است که آنقدر خوب است که از دستش نمی دهند. اما این صمغ، زود به الکل تبدیل می شود. واکنش زنبورهای عسل به مشروبات الکلی مانند انسان هاست. پیگرد قانونی نشان می دهد که پروازی تحت تاثیر (الکل) انجام شده است.

زنبورهای مست همین که خود را به کندو برسانند، خیلی خوش شانس هستند. زمین خوردن یا در واقع سقوط کردن زنبورعسل مست، واقعا منظره زیبایی نیست. اما اگر کلنی زنبورعسل سختگیر باشد، برای مقابله با رفتار آنها راه هایی دارد. کندو عسل از امینت سختگیرانه ای برخوردار است. تشخیص زنبورهای مست برای آنها، کار چندان سختی نیست.

این زنبور عسل برای چندمین بارتخلف کرده است. و حالا زنبورهای نگهبان با عصبانیت پاهایش را گاز می گیرند. این شیوه ی عدالت طبیعی است، بدترین متخلف ها، مجوزشان شان را از دست نمی دهند، بلکه آنها پاهایشان را از دست می دهند.

اما فقط الکل نیست که حیوانات را تحت تاثیر قرار می دهد.

زنبور مست-زنبورعسل-زنبور عسل

◇ زنبور های عسل در سختکوشی و نظم افسانه هستند. پس رعایت نکردن نظم برای انها خیلی خطرناک است.

◇ زنبورهای عسل همواره بدنبال یک خوراکی شیرین و قندی میگردند. شیره درخت لیمو آنقدربرای آنها جذاب است که ممکن نیست از دستش بدهند ولی این معجون شیرین خیلی زود تبدیل به الکل می شود.

◇ واکنش زنبور های عسل به مشروبات الکی مانند انسان است. بررسی های علمی نشان می دهد پرواز زنبورها، تحت تاثیر شهد لیمو مستانه و نامتعادل می شود و همینکه زنبورهای مست راه کندو را پیدا می کنند شانس آوردند.

◇ فرود آمدن یا در واقع سقوط کردن زنبورهای مست، واقعا منظره زیبایی نیست و گفتنی است جامعه زنبورها بسیار سفت و سخت عمل می کند و راه هایی برای برخورد با این رفتار نامتعارف  دارد.

◇ کندو زنبورهای عسل از امینت سختگیرانه ای برخوردار است. تشخیص زنبورعسل مست برای آنها، کارِ چندان سختی نیست. این زنبور برای چندمین بارتخلف کرده است و حالا زنبورهای نگهبان با عصبانیت پاهایش را گاز می گیرند.

◇ این عدالت طبیعت به شیوه ی زنبورها است و بدترین متخلف ها، مجوزشان شان را از دست نمی دهند، بلکه آنها پاهایشان را از دست می دهند.

◇ همچنین باید بدانیم فقط الکل نیست که حیوانات را تحت تاثیر قرار می دهد.

ویدئوهای پیشنهادی
محصولات عسل فروردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *