خرید حرفه ای

عسل زرشک سفیر

عسل اقاقیا-خرید عسل اقاقیا-قیمت عسل اقاقیا-خواص عسل اقاقیا-عسل فروردین

عسل اقاقیا فروردین

خرید هدفمند

بهترین طریقه مصرف گرده نخل خرما بصورت دارویی و 5 نکته مهم

چکیده :
از آنجایی که گرده نخل خرما یک ماده بسیار مغذی و پر خاصیت است باید طریقه مصرف گرده نخل و میزان مصرف گرده نخل را بدانیم تا بهترین تاثیرگذاری و خواص را دریافت کنیم
امتیاز شما: 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره [4,96 | آراء: 23]Loading…

بهترین طریقه مصرف گرده نخل خرما

اگر با گرده نخل خرما و راه های شناخت اصل و تقلبی آن آشنا نیستید می تونید قبل از مطالعه این صفحه ، مطلب کامل و علمیِ ” گرده نخل چیست ” را مطالعه کنید و اگر از قدرت، قوت و تاثیرات گرده نخل نر آگاهید و بدنبال طریقه مصرف گرده نخل خرما بصورت دارویی ، علمی و درست هستید پس در ادامه تمام روشهای مصرف گرده نخل را با جزییات و دقیق برایتان توضیح خواهیم داد.

ابتدا در یک پاسخ سریع و دقیق باید گفت که روش خاص یا معجزه آسایی وجود ندارد و کافی است شما گرده نخل را به هر شکل میل کنید اما چون شکل گرده نخل بصورت پودر است که بسیار پودر ریز و گَرد مانند است و از طرفی با آب مخلوط نمی شود به خاطر ماهیت لیپیدی و چرب گونه ای که دارد بهتر است همراه با عسل طبیعی بصورت خمیر در آید و بعد میل کنید.

بهترین روش یا طریقه مصرف گرده نخل نر این است که گرده را به آرامی با عسل مخلوط کرده تا یکدست شود و بعد به راحتی بخورید. عسل طبیعی مخصوصا عسل هایی نظیر “عسل کُنار (سدر ایرانی) ” یا ” عسل سیاهدانه” به هضم ، جذب و تاثیرگذاری کامل و بیشتر گرده نخل در تقویت قوای جنسی و کیفیت رابطه جنسی و افزایش قدرت و شانس بارداری در خانم ها و آقایان بسیار کمک می کند.

گرده نخل خرما_روش مصرف گرده نخل خرما
عناوین مهم این مطلب

گرده نخل نر اصل (خرید گرده خرما درجه یک)

۲۷۷,۵۰۰ تومان

عسل مانوکا نیوزلندی (Manuka)

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

از آنجا که گرده نخل خرما عطر مخصوص به خود را دارد و شاید برای همگان خوشایند نباشد پیشنهاد می شود در طریقه مصرف گرده نخل خرما ، خوردن آن همراه با آبمیوه ها یا اسموتی ها یا معجون های سلامتی را در نظر بگیرید.

تاکید می کنم که طریقه مصرف گرده نخل خرما بسیار ساده و اولیه است و بخاطر پودر بودن آن به راحتی با دیگر پودرها یا ترکیبات پودری مخلوط می گردد اما بخاطر عطر گرده نخل توصیه می شود که با ترکیباتی مخلوط کنید که خود آنها معطر هستند و هنگام میل کردن یا در صورت نگهداری برای بلند مدت، بو و عطر گرده نخل شما را اذیت نمی کند.

طرز استفاده گرده نخل برای بارداری

طرز استفاده گرده نخل برای بارداری یا با هدف بارداری در خانم ها و آقایان یکسان است ولی بهتر است با مکمل های متفاوتی مصرف شود که در ادامه توضیح خواهم داد.

برای آقایان توصیه میشود برای بهترین تاثیرگذاری از ترکیب گرده نخل ( 3 الی 6 گرم در هر وعده ) + عسل کنار ( قوی ترین عسل جنسی ) +جینسینگ سرخ ( 2 الی 5 گرم در هر وعده )+ زعفران ، استفاده کنید.

برای خانم ها توصیه می شود برای بهترین تاثیرگذاری از ترکیب گرده نخل ( 3 الی 6 گرم در هر وعده ) + عسل سیاهدانه + ژل رویال زنبور عسل ( 1 الی 5 گرم در هر وعده ) استفاده کنید.

نکات مهم :طریقه یا طرز استفاده از گرده نخل برای بارداری بسیار ساده است ولی دقت در مرتب استفاده کردن و عدم ایجاد وقفه در دوره بسیار مهم است . بهتر است که وعده اول یا اصلی را در ابتدای روز و بعنوان اولین چیزی که میل می کنید ،استفاده شود.

امیدوارم توضیحات داده شده در مورد ” طرز استفاده گرده نخل برای بارداری ” برایتان مفید بوده باشد لطفا اگر هرگونه نکته یا سوالی در مورد گرده نخل دارید با ما در تماس باشید.

نحوه مصرف گرده نخل برای مردان

اولین و مهم ترین نکته در نحوه مصرف گرده نخل برای آقایان استفاده از گرده نخل نر همراه با عسل است.دومین نکته برای بهبود نعوظ و بالا بردن کیفیت و زمان رابطه جنسی استفاده دوز حداقلی 3 الی 6 گرم در هر وعده است.

سومین نکته برای استفاده بهتر از خواص گرده نخل برای مشکلات جنسی استفاده به مدت حداقل 3 الی 6 هفته است و می توان قدرت و تاثیرگذاری آن را با ژل رویال زنبور عسل ، جینسینگ سرخ کره ای و قارچ گانودرما کاملتر کرد.

نکات مصرف در نحوه مصرف گرده نخل برای مردان را برایتان توضیح دادیم و بعنوان یادآوری ساده باید گفت که روش استفاده بسیار ساده است ولی رمز تاثیرگذاری بهتر مقید بودن به مقدار دقیق و مدت زمان دوره کامل مصرف است که باعث تاثیرگذاری کامل و رضایت شما خواهد شد.

نحوه مصرف گرده نخل برای زنان

شاید بیشترین تاکید یا توصیه مصرف گرده نخل خرما برای آقایان باشد با اینکه تاثیرات جنسی و جسمی گرده نخل خرما برای زنان فراوان است و از طرفی طول دوره ی مصرف تا تاثیرگذاری در زنان بسیار کوتاه تر است به این معنی که در مدت زمان کمتری به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

نحوه مصرف گرده نخل خرما در زنان به این شکل است که روزانه دو وعده و هر وعده میزان 2 تا 6 گرم همراه با ماست یا مخلوط با عسل استفاده شود.بهترین طول دوره مصرف 8 هفته که منطبق با بیشتر کارهای علمی است که روی گرده نخل انجام شده و حداقل دوره مصرف گرده نخل برای زنان 40 روزه است.

گفتنی است طریقه مصرف گرده نخل برای زنان با مردان تفاوت خاصی ندارد مگر در دوز یا مقدار مصرف ، پس بدنبال روشهای مصرف خاص یا ویژه نباشید و بیشتر روی طول دوره مصرف و میزان مصرف گرده نخل خرما و مرتب و بدون وقفه استفاده کردن تاکید داشته باشید.

طریقه مصرف گرده نخل خرما

نحوه مصرف گرده نخل برای تنبلی تخمدان

در دست نگارش…

دوز مصرف یا مقدار مصرف گرده نخل خرما

بهترین میزان مصرف گرده نخل نر برای مصارف درمانی : مصرف 3 تا 6 گرم در روز است برای مدت زمان 6 تا 8 هفته تا بهترین نتیجه حاصل شود.بهترین میزان مصرف برای گرده نخل خرما برای تقویت عمومی و بهره گیری از خواص جنسی مصرف 2 الی 4 گرم روزانه و برای 4 تا 6 هفته بعنوان یک دوره کامل است.

می توان دفعات استفاده از گرده خرما را به دو بار در روز نیز افزایش داد ولی بهتر است دوز مصرف را ثابت نگه دارید یعنی دوز مصرف را دو وعده تقسیم کنید یا حداکثر 25 درصد میزان مصرف گرده نخل را افزایش دهید.

Date pollen is a fertilizer and imune booster that can provide better life

خرید گرده نخل تازه و درجه یک

گرده نخل در فصل بهار و در همان اوایل سال و در روزهای ابتدایی ماه فروردین برداشت می شود و نهایتا تا نیمه ماه به پایان می رسد.برای خرید گرده نخل تازه فروردین که بالاترین کیفیت بازار را برخوردار است و کافی است مورد مقایسه قرار بگیرد ( در تازگی ، خلوص و تمیزی ) اقدام بفرمایید.

برای خرید گرده نخل نر در بسته بندی های شیشه ای و ارگانیک در وزن های 30 گرمی ، 50 گرمی ، 100 گرمی ، نیم کیلویی و 1 کیلوگرمی از این لینک اقدام بفرمایید یا روی عکس مقابل کلیک بفرمایید تا به صفحه خرید گرده نخل هدایت شوید.

از اعتماد شما به مجموعه فروردین بسیار سپاسگذاریم.

طریقه خوردن گرده نخل خرما_روش مصرف گرده نخل نر

3 سوال مهم درباره طریقه مصرف گرده نخل خرما و خواص آن

1.آیا گرده نخل خرما باعث افزایش تستوسترون ( هورمون جنسی ) می شود؟

نتایج مطالعه حاضر نشان می دهد که گرده درخت خرما در افزایش فعالیت تولیدمثلی و سطح سرمی تستوسترون و تستوسترون داخل بیضه نقش دارد. .

2.آیا خرما باعث غلیظ شدن مایع منی (اسپرم) می شود؟

خرما سرشار از فیبرهای غذایی و کربوهیدرات است. آنها حاوی مقدار زیادی ویتامین هستند که می تواند استقامت جنسی شما را بهبود بخشد و همچنین مایع منی شما را غلیظ کند. غذاهای غنی از روی – روی یک ماده معدنی مهم است که کمبود آن می تواند باعث مشکلات مربوط به باروری از جمله منی آبکی شود.

3.طریقه مصرف گرده نخل برای زنان در بارداری چگونه است؟

برای درمان مشکلات باروری، یک قاشق غذاخوری گرده خرما و یک قاشق غذاخوری عسل را مصرف کنید و در یک لیوان آب یا شیر مخلوط کنید. این نوشیدنی را از روز اول سیکل قاعدگی تا پایان آن بنوشید.

تماس با فروردین

امیدواریم در مطلب ” بهترین طریقه مصرف گرده نخل خرما ” برای تمان سوالات یا نکات مبهم خود پاسخ کامل و دقیقی دریافت کرده باشید و اگر همچنان درباره طریقه مصرف گرده نخل سوال داشتید در کامنت ها بپرسید تا پاسخ بدیم و اگر عجله داشتید با شماره تماس های بالا ارتباط بگیرید.خوشحال می شویم به شما در این زمینه کمک کنیم.

عوارض مصرف گرده نخل

عوارض مصرف گرده نخل خرما را برایتان با شرح کامل آورده ایم و تا انجایی که اطلاعات و محتوای درست ، علمی و بروز وجود دارد با جزییات توضیح دادیم.

1.گرده نخل برای کودکان زیر 2.5 سال مناسب نیست و می تواند باعص ایجاد حساسیت ، شوک و تشنج ، جوش و کهیرو قرمز شدن بدن یا التهاب شود از این رو از دادن گرده نخل خرما به کودکان زیر 2.5 سال خودداری کنید.

2.مادران باردار یا شیرده در این دوران باید کمی در رژیم غذایی خود دقیق و محتاط باشند.بهتر است در 3 ماه اول بارداری از گرده نخل استفاده نکنید و در ماه های بعدی هم در صورتی که قبلا از گرده نخل استفاده نکرده اید و از حساسیت خود به این ماده اگاه نیستید با پزشک مشاوره کنید.
در دوران شیردهی مادر باید بداند که هرچیزی که مصرف می کند در طعم و دیگر خصوصیات شیر مادر موثر خواهد بود و برای شروع یا با پزشک مشورت کنید یا از مقادیر بسیار کم شروع کنید و به فراخر زمان دوز مصرفی گرده نخل خود را افزایش دهید.

3.کسانی که طبع گرم دارند باید بدانند که گرده نخل نیز طبع گرمی دارد و عوارض مصرف یک ماده با طبع گرم را دارا خواهد بود و می توانند از مواردی نظیر عرق کاسنی_شاطره استفاده کنند.

4.کسانی که دارای فاکتور پرولاکتین بالا هستند بهتر است با پزشک مشورت کنند یا از دوز پایین شروع کنند.

5.کسانی که سابقه بیماری سنگ کلیه دارند یا دچار نارسایی های کلیوی هستند بهتر است با پزشک مشورت کنند.

پاسخ به چند سوال پر تکرار شما به صورت مشخص و کوتاه

بله ، خواص اولیه و مواد تشکیل دهنده گرده نخل خرما همگی نشان می دهد که این گرده ارزشمند می تواند برای تنبلی تخمدان زنان بسیار موثر باشد و می توان آن را با عسل طبیعی نیز همراه کرد تا تاثیرگذاری کامل تر و سریع تری داشته باشد.توصیه می شود مصرف گرده نخل خرما برای تنبلی تخمدان یا فولیکول در بانوان را با مشورت پزشک متخصص انجام دهید.

بله ، مصرف گرده نخل خرما در آقایان می تواند به بهبود عملکرد عضو جنسی و نعوظ بهتر و جلوگیری از زود انزالی کمک کند و موثر باشد و توصیه می شود برای کمک به درمان زود انزالی و بهبود نعوظ یک دوره 40 روزه و مقدار 3 تا 6 گرم روزانه مصرف بفرمایید

بعد از تهیه گرده نخل خرما بهترین توصیه و عمومی ترین توصیه مصرف آن همراه با عسل است تا طعم کمی تلخ و لیپیدی آن را پنهان کند و تاثیرگذاری گرده نخل را افزایش دهد.یک قاشق چای خوری گرده نخل را با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید تا شکل خمیری پیدا کند و بعد میل کنید.

بله ، مصرف گرده نخل خرما می تواند شانس بارداری در زنان و مردان را افزایش دهد و کیفیت رابطه ی جنسی را نیز افزایش دهد.

 

محمد رسول
نویسنده

محمد رسول رسولی منش

 • 120 نوشته ها
 • 652 دیدگاه ها

9 پاسخ

 1. سلام مردا هم میتوانن گرده نخل و عسل و سیاه دانه رو باهم مصرف کنن تا تاثیر بیشتری داشته باشه ؟ من مشکل اختلال نعوظ دارم میل جنسیم هم کم شده و بشدت زود انزالم سنوگراغی بیصه دادم واریکوسل گرید۱ داشتم و ۲۵ سالمه فقط خیلی نگرانم لطفا راهنمای کنید

  1. درود بر شما امیر عزیز
   گرده نخل در صورت مصرف مرتب و با دوز کافی می تونه به شما کمک کنه و می تونید برای تاثیرگذاری بیشتر و کامل از عسل کنار و ژل رویال برای موضوع زود انزالی و کم شدن میل جنسی و افزایش هورمون های مردانه استفاده کنید البته حتما در این موضوع با پزشک و متخصص مشورت کنید لطفا

 2. من۲۵ سالمه مجردم مشکل زود انزالی دارم میل جنسیم کم شده یکم تو نعوظم ب مشکل خوردم سنو دادم واریکسل گرید۱ داشتم ایا این معجون برا مشکلات جنسی ک دارم موثره ؟

  1. درود بر شما
   می تونید برای سفارش معجون مخصوص ارتباط بگیرید تا براتون تهیه بشه

 3. من قبل از خوندن مطلب شما یه چیزایی شنیده بودم از نحوه مصرف گرده نخل که روم نمیشه اشاره کنم حتی :)) آقا مرسی برای روشن کردن موضوع

  1. درود بر شما
   میتونه بسیار موثر باشه و در این مورد دو مقاله در سایت قرار داده شده، لطفا مطالعه کنید و اگر باز نکته ای بود درخدمتیم

 4. طریقه مصرف گرده نخل برای ورزشکاران رو هم بگید و میزانش رو ؟

  1. درود بر شما
   گرده گل مکملی نیست که به ورزشکاران مستقیم با هدف مشخصی توصیه کنیم ولی برای تقویت بنیه و قوای عمومی و کاهش علایم برخی مکمل های ورزشی می تونه خیلی به شما کمک کنه و روزانه مصرف 3 الی 6 گرم کافیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *